Domény

V některých případech doporučujeme zřídit web na již existující doméně. Doménové jméno s historií má některé výhody oproti zřízení webu na zelené louce s novým, dosud nepoužitým jménem pro doménu. V praxi se tento efekt projeví v rychlejší indexaci webu vyhledávači a rychlejším nástupem návštěvnosti z vyhledavačů.

Je ovšem třeba, aby doménová jména měla nejen vhodný název, ale aby také příslušný web byl v provozu, byl aktualizován a pokud možno měl již základ odkazového profilu. Další informace na toto téma můžete najít na našem web zaměřeném na SEO služby – www.silverhat.cz.

Pro potřeby budoucích projektů máme k dispozici určitý pool doménových jmen, které splňují základních předpoklady pro vybudování úspěšných webů. Na většině z nich běží aktualizované minisites, které jsou zatím využívány pro podporu jiných projektů, affiliate marketing nebo PPC reklamu.

Zřízení webu na některé z našich udržovaných domén má pro urychlení on-line byznysu podobný efekt, jako když se koupí již hotová založená firma. Nabízíme doménová jména s aktualizovaným obsahem a základním linkbuildingem pro tyto oblasti:

Pro další dotazy ohledně koupě doménových jmen nás kontaktujte
na e-mailu: silverhat (zavináč) silverhat (tečka) cz